Akcia

Rýpadlo - nakladače

(New Holland COMPACT line)


Sú najčastejšou voľbou zákazníkov na trhu so stavebnymi strojmi. Špičková kvalita strojov a univerzálnosť použitia predurčujú tento stroj k maximálnemu prínosu pre zákazníka. Výkonný motor so vstekovaním Common Rail splňuje ekologickú normu Tier 3. Diagnostika stroja a motora zvlášť je teraz jednoduchou záležitosťou. Osvečené joysticky pre pohodlné a jednoduché ovládanie podkopového zariadenia sú pri strojoch New Holland už štandardom.

Typ stroja Výkon motora (kW) Hmotnosť
(kg)
Hĺbkový dosah (mm) Prospekt
(.pdf)
B100B LR 72 8 350 5 750 ENG
B110B 82 8 450 5 750 ENG
B115B 82 9 100 5 600 ENG

Možnosti využitia stroja:
Rypadlonakladač je už tradičným strojom všetkých stavieb u nás. Spojuje výhody nakladača a rýpadla. Verzia B115 má navyše tri režimy riadenia, čo umožňuje veľmi dobré manévrovacie schopnosti stroja v teréne. Sú tým pravým riešením pri úpravách terénu, nakládok materiálu a ďalších úkonoch.

Možnosti príslušenstva:
Už klasickým vybavením predného nakladacieho výložníka je univerzálna lopata 6 x 1, ktorá je vybavená vidlami a otváracou lopatou. Zadné podkopové zariadenie s bočným posuvom má teleskopickú násadu, k dispozícii sú tiež podkopové lopaty. Je možné využiť búracie kladivá, prípadne prídavný okruh pre natáčanie svahovacej lopaty.